Interiéry a nábytek

Návrhy interiérů, privátních i veřejných a design nábytku. 

BungaLove

Návrh interiéru dřevostavby z projekce Radka Pokory (Salát 660). Jedná se o návrh i realizaci celého interiéru v domě o dispozici 4kk. Součástí jsou vizualizace obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, dětského pokoje, kanceláře a koupelny. 

BOW kolekce

Kolekce nábytku BOW určená především pro mladé lidi, kteří se často stěhují. Snadná demontáž a převoz. Součástí kolekce je věšák s lavičkou do předsíně, stolek na notebook či snídani do postele a zrcadlo, které lze zavěsit na lavičku nebo postavit do stojanu. 

Kanceláře AVC MENDELU

Realizace kanceláří pro vedoucího AVC MENDELU, sekretářky a fotografky. Všechny interiéry kanceláří jsou jednoduché a účelné s dostatečným pracovním místem. 

Koupelna ve skandi stylu

Návrh interiéru koupelny taktéž v oblíbeném skandinávském stylu v kombinaci obkladu v dekoru dubového dřeva a bílé barvy. 

PapeerStack

Odkládací stolky o různých velikostech, určené do interiéru. Stolová deska je vyrobena z recyklovaného papíru a plastu, které vznikly v rámci mé disertace na MENDELU v Brně. Podnož je vyrobena z dubového dřeva. Různé barevné varianty jsou možné. 

Kuchyně v paneláku

Návrh nové kuchyňské linky do kuchyně v panelovém domě. Majitelka si přála jednoduchý design kuchyně v bílé barvě. 

Bar L'Apero

Návrh interiéru baru, který se nachází v Brně. V návrhu byly zachovaný původní klenby, které jsou natřené na bílo, stejně jako barový pult. Na stěnách pak zůstaly neomítané cihly. 

Byt ve skandi stylu

Návrh interiéru pro pár česko-finský pár ve skandinávském stylu, který se vyznačuje světlou barvou, použitím dřeva a také typickými doplňky. V interiéru nechybí ani sauna, která nesmí chybět v žádném finském domě. 

Designblok 2020

Návrh a realizace expozice Mendelovy univerzity v Brně v rámci mezinárodní výstavy Designblok 2020. Dispoziční řešení, výkresová dokumentace, seznam produktů, materiálové řešení, koordinace stavebních úprav, instalace a deinstalace expozice.

Interiér fotoateliéru

Návrh interiéru fotoateliéru - dispoziční řešení, výkresová dokumentace, seznam produktů a použitých materiálů. 

Námořnický byt

Návrh interiéru dvou pokojového bytu v panelovém domě. Majitel byt je vášnivý jachtař a proto si přál do interiéru zakomponovat námořnické prvky jako je typická modrá barva, teakové dřevo, které bývá v lodích na podlaze, provazy a další doplňky. 

Grafika

Propagační materiály, online grafika a další

Letáky a další v jednotném vizuálním stylu MENDELU

Tvorba propagačních materiálů pro OMVI MENDELU Brno. Dlouhodobá spolupráce v tvorbě bannerů na web, grafiky na sociální sítě, plakátů, letáků a také vizuálního stylu International Week.

Propagační materiály na mezinárodní akce a studium

Tvorba propagačních materiálů pro OMVI MENDELU Brno. Dlouhodobá spolupráce v tvorbě plakátů k mezinárodním akcím a propagaci studia v zahraničí.  

Infografika do brožury

Tvorba infografiky do brožury pro zahraniční partnery univerzity. 

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Napište nám Vaši představu a domluvíme se! 

V současné době možné také setkání online (MS Teams)